Захисний вкладиш Toyota Hilux 2005-2015 Aeroklas

Артикул: AERKORHI05
Є в наявності: мало
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    14700 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(3.8/6)
Придбання позашляхових авто завжди пов'язане з додатковими витратами. Необхідно подбати про зручність використання вантажної платформи. Ми пропонуємо корито кузова, яке до міліметра відповідає габаритам Hilux. Наявність цього аксесуара дозволяє без жодних побоювання вантажити в машину масивне спорядження, обладнання і важкі інструменти. Особливо міцний піддон в кузов вбереже ЛКП від пошкоджень, які практично неминучі в процесі вивантаження і безпосередньо в дорозі.

Корисно знати

Власникам Toyota Hilux, випущених в межах 2005-2015 років радимо ознайомитися з особливостями ванни в кузов:
  • Гладка поверхня максимально точно повторює профіль кузовних деталей, щільно до них прилягаючи. Ви не пошкодити вкладиш в багажник, надаючи на нього серйозне механічний вплив, завдяки високим показникам міцності і солідної товщині матеріалу, що досягає 5 мм.
  • Піддон Hilux переносить будь-які погодні умови, які не втрачаючи привабливий зовнішній вигляд. Його не зіпсують відкриті промені палючого сонця і екстремальний мороз.
  • Автовласникам, які зібралися купити вставку в кузов, треба знати про необхідну підготовку до монтажу. Настійно рекомендуємо обробити метал по всьому периметру, в місцях прилягання піддона. Спеціальне антикорозійне засіб стане надійною перешкодою появи подряпин на платформі Hilux при терті пластика про метал. Це треба обов'язково зробити, інакше з часом в простір між піддоном і сталевими комплектуючими неминуче потрапить пісок, який грає роль абразиву.
У комплекті поставляється необхідний кріплення.
Вибране (1)