Доставка і оплата

Кур'єром по Києву

  • Доставка здійснюється по Києву безкоштовно, якщо сума замовлення складає понад 10000 грн. і попередньо узгоджується з менеджером магазину прийнявшим замовлення. При замовленнях менше ніж на суму 10000 грн. вартість доставки складає 50-200 грн. Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 16.00. Це один з найпростіших і надійних способів отримати замовлений товар прямо в руки.

Доставка по Україні

  • Доставка по Україні здійснюється за допомогою транспортно-експедиційних компаній: Нова пошта, САТ, Делівері. Вартість доставки можна розрахувати самостійно на сайті перевізника. Замовлений товар доставляється в транспортну компанію з понеділка по п'ятницю до 16-00, і прибуває замовнику протягом трьох днів.

Способи оплати

  • Післяплатою: Дана послуга доступна при доставці товару Новою поштою, звертаємо Вашу увагу що за дану послугу транспортна компанія бере комісію 2% від суми замовлення +20 грн.

  • Банківський переказ на розрахунковий рахунок для фізосіб і юросіб (з ПДВ): Після оформлення замовлення та узгодження способу доставки, Вам буде виставлений рахунок, який можна оплатити в будь-якому банку, або через електронні банківські програми.

Вибране (1)