AR Design - актуальний дизайн і надійність


Керівництво нашої компанії прийняло досить сміливе рішення про створення власного бренду. Спроба увінчалася повним успіхом, адже для цього були всі передумови. Більше 20 років фірма займається постачанням аксесуарів для позашляхової техніки на ринок України. За цей час було напрацьовано колосальний практичний досвід і знання в цій сфері. Ми бачили, що автомобілісти відчувають нестачу в багатьох опціях, але не готові при цьому переплачувати за гучне ім'я. У підсумку ми вирішили розмістити замовлення на виробництво автомобільних комплектуючих на сучасних фабриках Тайваню, Китаю, пропонуючи продукцію з маркуванням AR Design.

Критерії пошуку партнерів

Для підбору фабрик були залучені не тільки маркетологи, а й кращі технічні фахівці. Інженери з солідним стажем роботи, технологи давали оцінку потенціалу виробничих майданчиків. Підбір вівся з урахуванням наступних параметрів:
  • Перш за все, розглядалася спеціалізація підприємства на ринку, рівень складності випускаємих деталей.
  • Потім піддавалися вивченню технологічні процеси, характеристики використовуваної сировини.
  • Перевірці було піддано обладнання, рівень підготовки персоналу.

Тільки після того, як досвідчені професіонали переконувалися відповідно стандартів виробництва сучасним європейським критеріям, ми приступали до співпраці і розміщували пробні замовлення на випуск експериментальних партій комплектуючих. Точно так само роблять представники компанії і в нинішній час, коли виникає потреба в пошуку фабрик для вирішення нових завдань.

Повна відповідальність за бездоганну якість

Ми впевнені в відмінних експлуатаційних характеристиках, запасі міцності AR Design. На міцні кришки і зручні ролети, міцні дуги і добре продумані висувні платформи пропонуються офіційні гарантійні зобов'язання. Порівняльні тести довели повну відповідність продукції нашого бренду стандартам виробників з США, Австралії і країн ЄС. Наші замовники отримують можливість купувати опціонні обладнання недорого і бути впевненими в його тривалому ресурсі. Треба підкреслити і той факт, що екстремальна спека і сильні морози, постійна висока вологість не роблять згубний вплив на експлуатаційні можливості і зовнішній вигляд пропонованих аксесуарів. Перш, ніж новий зразок AR Design потрапляє на сторінки каталогу, він проходить тривалі ресурсні випробування.

 
Вибране (1)