Дуга в кузов M2 AR Design Isuzu D-Max D/C 2019 +

Артикул: ARDDUGDM19M2
Є в наявності
  • Вага: 18 кг.
  • Ціна:
    13000 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(5/2)
Виробники позашляхових автомобілів залишають за покупцями певну свободу дій при їх тюнінгу. Ми б радили на перший план ставити рішення суто практичних проблем. Це може бути дуга в кузов, яка безсумнівно стане в нагоді водіям, які планують возити в пікапі щось ще, крім «повітря». Багаторічний практичний досвід доводить, що в такому разі суттєво розширюється спектр завдань, які можна вирішувати за допомогою Isuzu D-Max.

характерні особливості

Прагнення власників Ісузу Д-макс купити дугу з нержавійки модно пояснити вдалим поєднанням споживчих характеристик аксесуара:
  • Міцна допоміжна система дозволяє надійно кріпити великогабаритні речі, устаткування та обладнання, що не переживаючи з приводу його цілісності. Багаж не зміститься і не отримає пошкодження при проходженні поворотів D-Max або при подоланні ділянок бездоріжжя.
  • Згадаємо, що дуга M2 в багажник оберігає Isuzu D-Max від появи подряпин, вм'ятин на кузові. Крім того, забезпечується цілісність скла.
  • Ви отримуєте можливість використання відразу декількох комплектуючих популярного бренду при облаштуванні вантажної платформи. На сторінці описана дуга під кришку AR Design. Саме ця модель конструктивно поєднується з ролетами лінійки R1.
Аксесуар за своєю формою і виконанню відмінно доповнює гармонійні кузовні лінії D-Max. В результаті машина виглядає яскравіше, стає більш виразною.
Немає ніяких труднощів з установкою. Із завданням цілком здатний впоратися людина, що має мінімальні робочі навички.
Вибране (1)