Багажник для ролети кузова R1 AR Design Isuzu D-Max 2019+

Артикул: ARDBAGDM19
Є в наявності
  • Вага: 8 кг.
  • Ціна:
    6400 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(3.8/4)
Стабільно зростаючі по всьому світу продажі пікапів сприяють збільшенню кількості аксесуарів, пропонованих під різними брендами. Добре відомий виробник AR Design пропонує зручний, досить функціональний багажник на ролету. Таким чином, власник Isuzu D-Max помітно виграє у показниках зручності при перевезенні вантажів. У стандартних обставин він може використовувати виключно обсяг вантажної платформи. Якщо ж в кузові складно розмістити великі предмети або виникла необхідність грунтовно підготуватися до поїздки, завантажуючи в машину великий спортивний, туристичний інвентар, можна використовувати поперечка. Характерна особливість багажника полягає в його сумісності з ролетами R1, яка користується стабільним попитом.

Основні характеристики

Радимо власникам Isuzu D-Max 2019+ ознайомитися з описом зразка, представленого в нашому каталозі. Сподіваємося, що ці дані виявляться корисними при виборі відповідного примірника:
  • Додатковий багажник створений з першокласної сировини. З повною упевненістю беремося стверджувати, що модель не втратить зовнішню привабливість під впливом сильних сонячних променів, опадів. Ця система для D-Max легко витримує арктичну температуру і сильну спеку.
  • За рівнем експлуатаційних можливостей поперечка займають одні з лідируючих позицій. Деталі здатні витримати в навантаженому стані значне механічний вплив при поїздках по бездоріжжю.
  • Добре продуманий дизайн багажника на пікап. В результаті допоміжні комплектуючі стають вдалим доповненням конструкції Isuzu. У комплекті поставки йде все, що необхідно для виконання монтажних робіт.
Вибране (1)