Ролета для Ford Ranger 2012+ AR Design model R1

Артикул: ARDR1FORD12
Є в наявності: останній товар
  • Вага: 36 кг.
  • Ціна:
    37800 грн.
  • Стара ціна:
    52500 грн.
(2.4/18)
Товар очікується (днів): Знижка для ЗСУ
Купівля пікапа відкриває перед його власником майже безмежні можливості подорожей по важкодоступних місцях. Слід тільки подбати про надійний захист багажного відсіку. Кращим чином для вирішення завдання підійде ролети Ranger, створена з особливо міцного алюмінієвого сплаву. Досить жорстка кришка кузова дозволить не переживати при парковці машини в людних місцях. Її можна залишати без найменших побоювань за цілісність речей, розміщених в кузові. Не будемо забувати ще про одну найважливішій задачі, яка вирішується за допомогою ролети Форд. Це запобігання багажу від різного роду природних факторів. Влітку це пекучі промені сонця, а восени і взимку сильні осадкі.Очевідное зручності далеких 80-х роках американські фермери часом використовували брезентовий тент на пікап Ford Ranger, але це архаїчне рішення залишилося в минулому. Сучасна алюмінієва ролети Ranger володіє безперечними перевагами, які варто розглянути докладніше:

Завдяки максимальної герметичності забезпечується повний захист від опадів.
Кришка кузова збереже вантаж, адже вона, на відміну від брезенту не піддається ножа. Зломщикам Ranger доведеться витратити час заради досягнення мети. Вони рідко йдуть на такі ризики.
Кольоровий метал кришки десятиліття пручається прояву корозійних явищ, в повній мірі зберігаючи привабливий вигляд.
У комплекті для Ranger поставляються кронштейни, необхідні для проведення монтажних робіт. Поставляється складна кришка з річною гарантією і не вимагає при використанні значних фізичних зусиль.
Вибране (1)