Кунг для Ford F150 2015-2021 AR Design

Артикул: ARDKUNF15015-2
Є в наявності: останній товар
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    96000 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(3.3/70)
Товар очікується (днів): очікуємо жовтень 2023
Кунг AR Design – це практичний та зручний аксесуар, що дозволяє підвищити функціональність пікапа, не погіршуючи його вантажні можливості та зовнішній вигляд. Модель призначена для встановлення на FORD F150 тринадцятого покоління, яке випускалося в період з 2015 до 2021 року.

Дизайн боксу гармонійно поєднується з виглядом пікапа надаючи йому агресивний зовнішній вигляд, а поверхня твердого даху забарвлюється в темний колір, тому встановлений кунг не справляє враження чужорідного елемента.

Канопі бренду AR Design виготовляються із комплектуючих провідних світових виробників. Під час створення аксесуара використовуються:
• високоякісний алюмінієвий сплав, що утворює основу міцного розбірного корпусу;
• безпечне загартоване скло;
• якісна фурнітура;

Крім того, штатну комплектацію хардтопа AR Design можна доповнити стоп-сигналом, вбудованим в задню частину даху, і світлодіодний плафон для освітлення вантажного майданчика.

Модель оснащена підйомними бічними вікнами, що відкриваються зовні. Задні двері відкидаються вгору і утримуються у піднятому положенні газовими упорами, а в закритому стані надійно замикаються на ключ.

Для монтажу кунга на пікап використовуються струбцини, що входять в комплект, установка виконується без свердління кузова. Гарантійний термін на канопі AR Design складає 1 рік. Збереження аксесуарів під час доставки забезпечується спеціальною захисною упаковкою.

 

Вибране (1)