Ролета кузова Ford F150 2015-2021 5.5 футів model R2 AR Design

Артикул: ARDR2F15015
Є в наявності
  • Вага: 39 кг.
  • Ціна:
    54600 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4/45)
Досвідчені любителі подорожей на позашляхової техніки добре знають, що для «повного щастя» пікапи треба відповідним чином оснастити. Зокрема, буде потрібно ролети, без якої проблематично використовувати багажний відсік F150 за прямим призначенням. Ми чверть століття займаємося поставками додаткових автомобільних аксесуарів і повністю впевнені в відмінних характеристиках AR Design. Під цим брендом випускають зручні, надійні і безпечні ролети AR Design моделі R2 на кузов пікапа Ford F150 2015-2021 довжиною 5,5 футів (1,7 метра), які навіть при інтенсивній експлуатації прослужать не менше десятка років.

Функціональні особливості ролети

Власникам Ford F150 радимо ознайомитися з абсолютно іншими можливостями, які відкриваються перед ними при покупці складаний кришки:
  • Зберігаються вигідні переваги пікапа, але вони доповнюються зручністю універсалу. Алюмінієва ролети дозволяє використовувати вантажний відсік точно так же, як багажник легкового авто. Крім того, що кришка кузова збереже в цілості будь-який вантаж, вона забезпечить повноцінний захист від опадів.
  • Користування ролетами AR Design R2 не доставляє проблем людям, незалежно від їх фізичних можливостей. Потрібно докласти незначних зусиль для того, щоб отримати повноцінний доступ до вантажної майданчику.
  • Легка, але максимально жорстка кришка кузова, оснащена міцним замком, що представляє цілком реальну проблему для зловмисників.
Аксесуар створений з алюмінієвого сплаву, стійко протистоїть променям палючого сонця, морозам і частим опадів. Ролет виконаний в чорному кольорі і відмінно поєднується з машинами, пофарбованими в будь-який колір.
Вибране (1)