Задній бампер силовий TJM VW Amarok 2010+

Артикул: TJMBAMZADAMA
Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    34491.60 грн.
  • Стара ціна:
    51480 грн.
(2.1/10)
MPN: 081SB27283V
Використання пікапа на цьому бездоріжжі, підвищення рівня безпеки в дорозі вимагають покупки додаткових комплектуючих. Розроблений досвідченими інженерами TJM потужний силовий бампер помітно поліпшить характеристики VW Amarok. Міцна конструкція значно перевершує за можливостями штатні деталі, якими техніка комплектується безпосередньо н конвеєрі. На дорогах захист бампера також не буде зайвою, вона запобіжить небезпечне «подниріваніе» автомобіля при ударі ззаду. В цілості залишаться такі важливі вузли, як задній міст. Та й в цілому рівень пошкоджень буде нижче.

Постараємося зібрати основні, самі вагомі аргументи на користь придбання цього аксесуара за привабливою ціною:
  • Почнемо з неймовірних показників міцності труби, діаметр якої досягає солідних 63 мм. Система здатна витримати значне механічний вплив.
  • У повсякденних дорожніх ситуаціях і на екстремальному бездоріжжі металевий бампер VW Amarok 2010 стає важливим допоміжним елементом. Наявність широкої, міцної сходинки біля борту полегшує проведення навантажувальних робіт. Це особливо актуально для людей, часто перевозять на платформі великогабаритні речі, масивне спорядження.
  • Монтаж силового бампера забезпечує чудові буксирувальні можливості. VW Amarok може тягнути 3,5 тонни, незважаючи на наявність значних перешкод на шляху прямування.
Створений для оффроуда і повсякденного «громадянської» експлуатації силовий бампер має зовнішньою привабливістю. Деталь стане важливим дизайнерським штрихом в силуеті машини. 
Вибране (1)