TJM - команда яка створює еталонні стандарти


Стандартне оснащення позашляхової техніки не завжди здатне задовольнити потреби вимогливих покупців автомобілів. Це добре усвідомили троє австралійців, які вирішили створювати еталонні аксесуари для оффроуда. Напористі підприємці заснували на початку 70-х в австралійському Клівленді компанію TJM. Бренд тепер знаком практично кожному власникові позашляховика, пікапа.


Виробник, якому можна повністю довіряти


Молода амбіційна фірма швидко почала розробляти такі необхідні комплектуючі, як електрична лебідка і потужний силовий бампер. Власне інженерно-конструкторське бюро TJM зуміло запропонувати надійний захист передніх крил. В каталозі підприємства можна знайти посилені пороги і забезпечує герметичність шноркель.


Не за горами піввіковий ювілей колективу, на рахунку якого чимало цікавих технічних розробок. Комплектуючі і такелаж створюються в творчій атмосфері високопрофесійної інженерії і сміливого новаторства. Бездоганна якість виконання і високі показники надійності відрізняють посилені амортизатори. Міцні пружини, ресори дозволяють «без втрат» долати тривалі ділянки справжнього бездоріжжя.


TJM одна з перших компаній, які почали активно застосовувати лазерне сканування, що дозволяє створювати тривимірні зразки. Ретельно прораховується навантаження на кожну деталь. При найменших сумнівах в розробку вносяться конструктивні зміни, незважаючи на збільшення вартості проектування. Фронтальні захисні системи, що включають силові бампера, в повній мірі відповідають останнім Австралійським Стандартів. Виробничі процеси відповідають стандартам ISO 9001. Одним із знакових моментів в історії підприємства вважається об'єднання з компанією AEROKLAS, що відбулося в 2015 році. Тут треба згадати, що в свою чергу, AEROKLAS є одним із структурних підрозділів Eastern Polymer Group або ж скорочено EPG.

Продукція TJM поряд з Австралією реалізується в більшості країн світу. Інтерес до «підвісці-XGS», до невибагливим електричним лебідок і іншим аксесуари для оффроуда настільки великий, що значна частка продажів доводиться на країни, в яких до цих пір немає офіційних дилерів. Незалежно від широт, в яких доведеться пересуватися за кермом пікапа, Ви будете відчувати обґрунтовану впевненість в посилених амортизаторах, пружинах. Лебідка, шноркель допоможуть вибратися з найсерйозніших колотнеч, які трапляються в екстремальних подорожах. Добре продуманий захист переднього крила і максимально посилені пороги допоможуть в несприятливих обставинах зберегти техніку в цілості.

Ми отримали можливість займатися реалізацією товарів під маркою TJM і прагнемо всіляко виправдати виявлену довіру. Замовники можуть розраховувати на повний захист їх інтересів у вигляді надання тривалих гарантійних зобов'язань на пропоновані в каталозі товарні позиції.

Вибране (1)