Кришка кузова Nissan Navara D40 2005-2015 Aeroklas Aviator з електродвигуном

Артикул: AERAVINAV05
Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    45570 грн.
  • Стара ціна:
    66262.56 грн.
(3.9/10)

Не всі автомобілісти знають, що існує можливість використання багажного відсіку Navara з таким же рівнем комфорту, як і в малолітражці. Найвибагливішим власникам пікапів напевно сподобається кришка на електромоторах, що володіє рядом безсумнівних експлуатаційних переваг. Аксесуар розроблений і випущений командою Aeroklas, яка вже встигла прославитися цілою низкою цікавих інноваційних рішень. Незважаючи на максимально можливу комплектацію кришки кузова, її можна купити на привабливих умовах.

експлуатаційні особливості

Приділимо увагу деталям, які представляють особливий інтерес для замовників:

 

  • Досить зробити один поворот ключа для того, щоб відсік Navara відкрився на 45 ° за допомогою потужних газових амортизаторів. Цього цілком достатньо для звичайного міського шопінгу. Якщо ж виникає потреба використовувати кришку Ніссан Навара по максимуму, за роботу береться електродвигун. З його допомогою кришка піднімається в рівень кабіни за лічені секунди.


  • Відзначимо високі захисні функції комплектуючих. Ви охороняєте вантажну платформу від проникнення сторонніх. Герметична жорстка кришка Nissan Navara 2005-2015 запобігає потраплянню вологи, пилу на вантаж.

Не тільки приваблива ціна позначається на хороших продажах кришок багажника, а й відсутність необхідності свердлити кузовний метал. У комплектацію входить необхідний кріплення. Процес установки недовгий, не вимагає використання спеціальних інструментів. Важить захист всього 20 кг і поставляється в готовому під фарбування вигляді.

Вибране (1)