Захисний вкладиш Mitsubishi L200 2016-2019 Aeroklas

Артикул: AERKORL20016
Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    14000 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(5/2)
MPN: ESHMDK1402
Власникам пікапів доводиться стикатися з певними труднощами, пов'язаними з використанням вантажного відсіку L200 за прямим призначенням. Якщо з пакетами продуктів з супермаркету проблем не виникає, то доставка генератора вже неможлива без серйозного збитку для ЛКП. Обов'язково потрібен міцний піддон в кузов. Опція практично незамінна для людей, які планують перевозити масивний багаж, здатний подряпати пофарбований метал.

Характеристики вкладиша в багажник

Володарям Mitsubishi L200 не зайвим буде ознайомитися з важливими особливостями, якими відрізняється ванна в кузов:
  • Дуже зручно, що корито кузова надійно оберігає від можливих пошкоджень не тільки днище, а й безпосередньо борту. Габарити продумані таким чином, щоб повністю захистити лакофарбове покриття.
  • Піддон повністю, в найдрібніших деталях повторює всі виступи, щільно до них прилягаючи. Гладка поверхня зводить до мінімуму тертя, що утворюється в ході переміщення речей, спорядження в Mitsubishi L200. Не треба докладати значних зусиль при проведенні навантаження.
Перш, ніж закріпити вставку в кузові, рекомендується провести професійну обробку сучасними антикорозійними засобами для металу. Ці профілактичні заходи дозволять в подальшому уникнути протирання фарби на L200. Необхідно пояснити, що ніякі заходи не здатні запобігти попаданню піску між металом і піддоном. При переміщенні багажу відбувається негативний вплив на сталеві деталі, уникнути якого ми пропонуємо шляхом нанесення антикора.
Вибране (1)