Висувна платформа Isuzu D-Max 2019+ AR Design

Артикул: ARDPLATDM19
Є в наявності
  • Вага: 48 кг.
  • Ціна:
    31500 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(2.5/6)

Автовласники абсолютно по-різному використовують економічний дизельний пікап. Хороші показники прохідності і міцна вантажна платформа дозволяють подорожувати з великою кількістю корисних речей. Якщо ж вам доводиться перевозити важкий вантаж на Isuzu D-Max, буде потрібно піддон кузова, помітно полегшує навантажувально-розвантажувальні операції. Ця опція незамінна в десятках конкретних обставин. Добре продуманий викочування органайзер стане в нагоді при перевезенні невеликого генератора і великого чемодана, він дуже зручний при покупці продуктів в супермаркеті або на оптових ринках. Ця платформа, що називається, дійсно «на кожен день».

Основні особливості

Постараємося уявити максимально повну характеристику висувною платформи. Сподіваємося, що ці відомості допоможуть власникам D-Max прийняти вірне рішення при виборі викочування піддону:

  • Почнемо з того, що повністю відпадає необхідність забиратися на вантажну площадку для того, щоб затягнути в машину масивний багаж. Наді лише висунути легким рухом руки корито кузова, укласти на нього вантаж і засунути назад.
  • Дуже зручно, що аксесуар D-Max в процесі навантаження можна фіксувати при необхідності в декількох положеннях. Звертаємо увагу споживачів на той факт, що викочування платформа не тільки сприяє зручності перевезень, а й оберігає поверхню майданчика від можливих пошкоджень.
  • Звичайно ж, треба сказати про реально допустимому навантаженні. Ви отримуєте можливість завантажувати в D-Max габаритні вантажі, вага яких досягає 350 кг. Цих показників виявляється цілком достатньо для більшості автомобілістів.
Вибране (1)