Висувна платформа GMC Sierra 2019+ AR Design

Артикул: ARDPLATSIE19
Є в наявності
  • Вага: 48 кг.
  • Ціна:
    31500 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4/5)

Автовласники абсолютно по-різному використовують економічний дизельний пікап. Хороші показники прохідності і міцна вантажна платформа дозволяють подорожувати з великою кількістю корисних речей. Якщо ж вам доводиться перевозити важкий вантаж на GMC Sierra 2019+, потрібно піддон кузова, помітно полегшує навантажувально-розвантажувальні операції. Ця опція незамінна в десятках конкретних обставин. Добре продуманий викочування органайзер стане в нагоді при перевезенні невеликого генератора і великого чемодана, він дуже зручний при покупці продуктів в супермаркеті або на оптових ринках. Ця платформа, що називається, дійсно «на кожен день».

Постараємося уявити максимально повну характеристику висувною платформи. Сподіваємося, що ці відомості допоможуть власникам GMC Sierra прийняти вірне рішення при виборі викочування піддону:

  • Почнемо з того, що повністю відпадає необхідність забиратися на вантажну площадку для того, щоб затягнути в машину масивний багаж. Наді лише висунути легким рухом руки корито кузова, укласти на нього вантаж і засунути назад.
  • Дуже зручно, що аксесуар GMC Sierra в процесі навантаження можна фіксувати при необхідності в декількох положеннях. Звертаємо увагу споживачів на той факт, що викочування платформа не тільки сприяє зручності перевезень, а й оберігає поверхню майданчика від можливих пошкоджень.
  • Звичайно ж, треба сказати про реально допустимому навантаженні. Ви отримуєте можливість завантажувати в Sierra з 2019 року габаритні вантажі, вага яких досягає 350 кг. Цих показників виявляється цілком достатньо для більшості автомобілістів.
Вибране (1)