Дуга до кузова Ford Ranger 2012+ AR Design model MT

Артикул: ARDMTRAN12
Є в наявності
  • Вага: 22 кг.
  • Ціна:
    13000 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4/11)

У нас поки продається порівняно мало пікапів, але в Україні помітно зріс до них інтерес серед різних категорій автомобілістів. Вже стали формуватися певні традиції, пов'язані з придбанням Ranger. Автовласники прагнуть задіяти техніку «на повну» - дуга в кузов стає одним з обов'язкових аксесуарів, які розширюють функціональні можливості авто. До речі, відзначимо вигідну особливостей зразка AR Design - допускається монтаж спільно з ролетами. Цей момент грає далеко не останню роль при виборі дуги Ranger споживачами.

експлуатаційні особливості

Власнику Форд Рейнджер треба більше знати про характеристики моделі, представленої на сторінці. Ці відомості повинні допомогти йому пережити зробити усвідомлений, безпомилковий вибір:

  • Володар Ranger отримує можливість перевозити великогабаритні вантажі, які необхідно робити наголос, кріпити для забезпечення безпечної доставки. Міцний каркас здатний витримати значне навантаження, уберегти від можливих пошкоджень скло або кабіну.
  • Потужна дуга з нержавійки помітно підвищує показники жорсткості вантажної платформи. У разі необхідності цей силовий каркас можна використовувати для установки допоміжного обладнання.
  • Поза всяким сумнівом, дуга в багажник Ford Ranger надає серйозної позашляхової техніки завершений вигляд, підкреслюючи його призначення. Машина знаходить більш брутальний вигляд, відповідаючи актуальним тенденціям тюнінгу.

В ході виробництва використовується відмінна нержавіюча сталь, яка не втратить первозданний вигляд через 20 років експлуатації. Є можливість фарбування дуг чорною фарбою на основі полімерів.

 

Вибране (1)