Блокіратор ручки заднього борта від ц \ з Fiat Fullback 2015+ AR Design

Артикул: ARDBLOKFIAT
Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    2400 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.6/4)

Придбання пікапа неминуче пов'язане з додатковими витратами. Автоконцерни пропонують облаштовувати вантажну платформу автовласникам самостійно відповідно до своїх потреб і звичками. Одним з найбільш потрібних, затребуваних аксесуарів вважається блокіратор ручки заднього борту, що дозволяє запобігти несанкціонованому доступу зловмисників в кузов. Комплектуючі Fiat Fullback, що відносяться до розряду безпеки треба купувати в першу чергу, а лише потім можна займатися зовнішнім тюнінгом.

комфортне використання

Ми пропонуємо найкраще рішення, що дозволяє надійно закрити задній борт. Позначимо основні особливості, переваги пропонованого комплекту:
Водій отримує можливість управляти доступом в багажний відсік за допомогою брелока. Таким чином, досягається зручність використання вантажної платформи на максимально високому рівні.
Власникам Fiat Fullback 2015+ при наявності цього аксесуара не треба переживати з приводу цілісності вантажу. Досить легкого натискання на кнопку для того, щоб надійно перешкодити спробам забратися в кузов.
Не потрібно купувати для Fiat Fullback допоміжні деталі - система закриття заднього борту повністю укомплектована. Ви отримуєте механічну частину і надійний, перевірений часом активатор.
Опитані майстри добре відгукуються про процес монтажу. Це не дивно, адже блокіратор розроблений і випущений фахівцями компанії, яка десятки років займається створенням сертифікованих аксесуарів для пікапів, рекомендованих багатьма дилерами до установки.

Вибране (1)