Aeroklas - історія успіху на міжнародному ринку


На ринку аксесуарів для пікапів не так багато компаній, визнаних експертним співтовариством виробниками продукції бездоганної якості. Однією з них вважається Aeroklas, що зуміла створити в своєму роді унікальний завод. Підприємство існує більше півстоліття, але розробляти такі комплектуючі, як кришка кузова і ролети стала порівняно недавно, з 1996 року.

Стабільно висока якість

Власники фабрики не шкодують коштів, вкладаючи значні фінансові ресурси в розвиток бізнесу. Компанія використовує ABS пластик, створюючи міцні, максимально легкі і привабливі з естетичної точки зору кунги. Наведемо кілька фактів, що дозволяють створити об'єктивне уявлення про цей бренд:

  • Фірма входить до великої міжнародної виробничу групу EPG і є одним з основних структурних підрозділів.

  • Десятки мільйонів євро вкладаються в новітнє обладнання. Як приклад можна сказати, що тільки один верстат, призначений для формування пластика обійшовся в 350000 євро.

  • Справжньою гордістю компанії вважаються її інженери, конструктори і дизайнери. Засновники підприємства пишаються нагородами, яких неодноразово удостоювалася продукція на профільних виставках. Значний внесок в сфері дизайну навіть був відзначений прем'єр-міністром Таїланду. В результаті щоденної копіткої праці кваліфікованих, відповідальних фахівців, власники пікапів по всьому світу отримали доступ до якісних і недорогим кришок кузова в різному виконанні. У цехах випускаються вкладиші в багажники, користується попитом система плавний борт і ролети, а також інші комплектуючі.

  • Якщо говорити мовою цифр, то досить навести загальна кількість патентів, торговельних марок, під якими готова продукція надходить на міжнародний ринок. Більше тисячі патентів зареєстровано на нові технології, винаходи і передові конструкторські рішення.

  • Саме Aeroklas став першим у світі почав застосовувати технологію двустінних конструкцій на основі ABS пластику.Кожна ролета сертифікована точно так же, як кунг або будь-які інші комплектуючі. Виробник дорожить репутацією, заробленої за чверть століття і прагне до того, щоб кришка кузова поряд з іншими аксесуарами прослужила стільки ж, як пікап. Виробничі процеси максимально автоматизовані, жорсткій перевірці піддається кожна товарна позиція.

Вибране (1)